Voor week 13 van 52 Weeks to Christmas heb ik onderstaande kaart klaar staan. Ik wil haar als tweede kaart mee laten doen aan Liftchallenge 83. Ik vond het werken op kraft met de embossing techniek en inkleuren zo leuk dat ik er nog maar een kaart mee heb gemaakt.
De kraftkaart heb ik op een rode basis geplakt en met Versamark en witte Artemio embossing poeder bewerkt. De stempel is van Penny Black en heb ik ingekleurd met Derwent potloden. De rand van de muts en de pompoen heb ik met glitterpoeder ingevuld. De dooddlerand heb ik met de Versamarker en embossingpoeder gemaakt, de tekst stempel is van Marianne Design.
Wat een grappig kerstkaartje, Jose.
BeantwoordenVerwijderenLeuk gedaan.
Lieve groet Giny
Mooi gemaakt hoor José .
BeantwoordenVerwijderenLiefs van Epie
Wat leuk gedaan Jose....meer heeft dit kaartje niet nodig.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Diny
Wat een geweldige stempel ! Erg leuke kaart !
BeantwoordenVerwijderenGroetjes
Margo
Prachtige kerstkaart! Super!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Suzan
Hij is super leuk !
BeantwoordenVerwijderengroetjes Ineke
Wat een leuke kerstkaart José!
BeantwoordenVerwijderengroetjes, Nancy
Ook deze is weer zo leuk. Gr Marja
BeantwoordenVerwijderenMooie kaart. Leuk dat je meedoet met de Kaartjes-Inspiratie-Challenge.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Esther
Een heel leuke kerstkaart. Grappig die eend met zijn muts op. Bedankt dat je meedoet met 52WTC. Groetjes Marijke.
BeantwoordenVerwijderenDit is een superleuke kaart, hij bracht gelijk een lach op mijn gezicht.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Angelique
Fabulous colouring on Kraft for this fun card . Thanks for sharing on Christmas Card Challenges
BeantwoordenVerwijderenWow, wat komt deze stempel mooi uit op Kraft!
BeantwoordenVerwijderenLia, DT 52 weeks....
What a fabulous and fun card. It has left me with a big smile on my face!
BeantwoordenVerwijderenThanks so much for sharing with us at Christmas Card Challenges and I hope to see you again soon.
Hugs
Carol x
Supercute en heel gaaf! En leuk dat dat je nog een tweede kaart instuurt, dank je wel José. Fijn dat je meedoet met de Liftchallenge.
BeantwoordenVerwijderenHallo José,
BeantwoordenVerwijderenik loop een paar dagen achter en heb daarom enkele kaarten gemist.
Wauw zeg, wat een prachtige kaarten heb je gemaakt! Heel mooie creaties...
Lieve groeten en fijn weekend,
Anemie.
Thanks for entering your lovely crafting for CHNC challenge 221 and also CCAYR March challenge - you could also enter this into my CHNC challenge extra for March - I'd love to see it there too. x
BeantwoordenVerwijderenkoddig, dat was het eerste wat ik dacht toen ik dat eendje zag! Erg leuk en wederom een mooie lift. Bedankt José!
BeantwoordenVerwijderenHoi Jose
BeantwoordenVerwijderenwat een super leuk kaartje ook eens op het gemak al jou mooie creaties bewonderd
super mooi gemaakt allemaal
fijne avond liefs van martine
I adore the duck, what a fabulous card!
BeantwoordenVerwijderen