Met de sketch van de Crazy Meiden van juni heb ik de volgende kaart gemaakt. Het thema bij Totally Tilda Challenge blog was: Going for a Song, ik heb gekozen voor Butterfly van Daniel Gerard; een beetje jeugd sentiment!
De basiskaart is van Boekenvoordeel, cardstock van Bazzill en DP is van Making Memories: Flower Patch. Stempel is van Magnolia en is ingekleurd met Derwent potloden. De cirkel en mat zijn uitgesneden met Nestabilities, de vlinders zijn een stans van MFT en voorzien van parels uit de perlenpen. Tekststempel is van Familystempels.
Ze doet mee aan:
mooi lief kaartje
BeantwoordenVerwijderenWat een prachtige kaart.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Tineke
Mooie kaart José,
BeantwoordenVerwijderengroetjes, Hannie
heel mooi dit kaartje José!
BeantwoordenVerwijderenHi such a beautiful Tilda and super design ..just love it..Thank you for joining us in The Totally Tilda Challenge ;0)
BeantwoordenVerwijderenHee ook een vlinderkaart , maar dan weer heel anders José. Deze is ook mooi zeg. Leuk idee dat de challenge aan een liedje gekoppeld is.Groetjes van Monie
BeantwoordenVerwijderenHoi José,
BeantwoordenVerwijderenAls je je blogs gaat importeren naar Bloglovin worden alle blogs die je nu volgt automatisch overgezet. Ik neem aan dat dat wel voor 1 juli moet gebeuren anders kan het misschien niet meer (maar dat weet ik niet helemaal zeker hoor).
Groetjes Erika
Wauw wat is ie weer leuk José!
BeantwoordenVerwijderenLiefs Tineke
een beauty bedankt voor je deelname bij kleuren met potloden
BeantwoordenVerwijderenVery cute! The butterflies are fun! Thanks so much for playing along with us over at the Simon Says Stamp Challenge blog!
BeantwoordenVerwijderen