donderdag 22 november 2012

Wiebelkaart

Ik had deze kaart gemaakt voor de verjaardag van mijn knutselmaatje Marja, die gek is op koeien. Helaas wilde Mr. Blogger mijn foto's niet meer bij mijn berichten plaatsen. Ik heb nu Chrome erop gezet en kan weer foto's plaatsen, maar heb nog een stapel kaartjes om in te halen.


Het cardstock is van CoreColor en DP van Maja Design. De stempel is van Magnolia en is ingekleurd met Derwent potloden en daarna uitgestanst met een Nestabilitie. Het tekst ticket heb ik zelf gemaakt en uitgestanst met Whimsy Stamps ticketstans. Het gras is gemaakt met een Martha Stewart pons, het hekje met een Poppystamps stans, en de takjes met een Crealies stans. De bloemetjes en pareltjes komen uit de voorraaddoos.



8 opmerkingen:

  1. Wat een leukerd is dit, José.

    Groetjes,
    Sjanie

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Hoi José
    Wat fijn dat je nu je kaarten weer kunt plaatsen. Echt een super mooie kaart en nog veel leuker in het echt. Je blog ziet er fantastisch uit zo. Veel liefs Marja

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Wat leuk is je koeienkaartje! Leuk model is het wiebelkaartje.
    Fijn dat het nu weer lukt om te plaatsen. Ik heb ook google chrome want IE was telkens een ramp.
    Groetjes Tineke

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Wat een prachtige kaart Jose.

    Liefs Riet.

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Wat een lieve en mooie schommelkaart!! Gezellig dat je met ons meedoet bij IAMC. Bedankt en succes. Liefs, Nicole

    BeantwoordenVerwijderen
  6. mooi kaartje hoor

    Bedankt voor je deelname bij IAMC

    Liefs,
    Patricia

    BeantwoordenVerwijderen