Bij het opruimen van de kast vond ik onderstaande afdrukjes die ik ooit van Marja heb gekregen, ik heb de LO van CPS 200 gebruikt, ze doet tevens mee aan de Challenge 100 van High Hopes-anything goes.

Het cardstock is van Bazzill en DP is van Cosmo Cricket uit een oude cardkit van Card Art. Het doorkijkje is gemaakt met een Nestabilitie: Labels one. Stempels zijn van High Hopes en ingekleurd met Derwent potloden.
Haha, deze is echt leuk!
BeantwoordenVerwijdereno wat een grappig kaartje José! Bednkt voor de tip, maar bij beschuit is het wit, ook leuk om te proberen inderdaad; Maar je kent de uitdrukking hè?: wie in bed ontbijt moet op de kruimels liggen! ;)
BeantwoordenVerwijderenwat een funny kaart José....leuk gekleurd!
BeantwoordenVerwijderenxxx Margreet
Een hele grappige kaart José!!! En wie wat bewaart, heeft wat...
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Tineke
This is adorable! Thanks for joining us at CPS this week! ♥♥♥
BeantwoordenVerwijderenGreat Card. So fun and detailed.
BeantwoordenVerwijderenGreat card..I remember this image.It was one of my first images I bought!!Great to see it again.Great card hun!Thanks for joining us at High Hopes.
BeantwoordenVerwijderenTanya
http://obsessed-crazymomma.blogspot.com/
Thanks for joining our 100th challenge at High Hopes! Terrific Card!
BeantwoordenVerwijderenXOXO
Kristine (Guest Diva)