woensdag 12 mei 2010

Happy Anniversary

Deze week viert Penny Black Saturday Challenge haar 100e challenge met een Blog Hop. Ik heb onderstaande kaart gemaakt naar de sketch op hun blog. Ze is tevens geschikt om mee te doen aan de Color Combo bij Sweet Stamping Challenge Blog #25 en Our Creative Corner-Wich Anniversary is it?!!

Het cardstock is van Bazzill en DP is van de Floral Flat Paper line van K&Company. De schattige stempel is: Cheesecake Dreams van Penny Black. Voor de bloemetjes heb ik de kleine Daisy punch van Make Me gebruikt en als hartjes heb ik er Strass-steentjes op geplakt. De tekst is geprint.

14 opmerkingen:

  1. Oh José wat is ie schattig geworden, die muisjes zijn zo lief. De cirkel met bloemetjes stat er heel leuk bij. Welterusten voor straks. Gr Marja

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Wat een leuk kaartje José! Erg leuk met de bloemetjes met de strass-steentjes erop.

    Groetjes, Tineke

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Heel erg mooi José! En wat een schattige stempel, die prachtig ingekleurd is!

    Groetjes, Loes

    BeantwoordenVerwijderen
  4. wat een schatje is dat geworden
    leuk die bloemetjes met die strassteentjes

    liefs jacinta

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Hoi welkom als volger bij mij! dit is weer een heel mooi kaartje!zo lief die muisjes in een doosje!

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Nice to see you and your gorgeous cards back! Thanks for sharing at Sweet Stampin. x

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Wat een prachtige kaart Jose,lief stempeltje,mooi papier.

    Liefs Riet.

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Adorable Jose! Love the cute image and pretty flower circle. Thanks for joining in the PBSC #100 blog hop and good luck with my candy and the prize draw
    pauline x

    BeantwoordenVerwijderen
  9. Een hele mooi kaart José een heel vrolijk geheel.

    groetjes Suze

    BeantwoordenVerwijderen
  10. this is just adorable jose......thanks for joining in the blog hop fun at Penny Black Saturday....hugs kath xxx

    BeantwoordenVerwijderen
  11. This is lovely. I love the dp used and the little image is really cute.

    Thanks for joining in with us on Sweet Stampin Challenge Blog.

    Jayne xx

    BeantwoordenVerwijderen
  12. Hi,

    lovely card and gorgeous image, thanks for entering my giveaway, good luck

    Joey.x

    BeantwoordenVerwijderen
  13. heyyyyyyyyyyyyy Jose,

    O ja ik zie de muisjes weer in hun doosje ;) wat leuk zeg :) ik houd zo van deze stempel he. Je laat hem ook erg mooi uitkomen. En leuk die kleine bloemkes op het rondje!!

    Big huggies
    Syllie

    BeantwoordenVerwijderen
  14. What a sweet little image Jose! your card is just beautiful,
    Love Sarita xx

    BeantwoordenVerwijderen